Бензокоса Procraft T4200 PRO NEW
Олива Procraft моторна 2-тактна 1 л
📌 Короткий опис
Бензокоса ProCraft T4200 PRO ― високопродуктивний інструмент від надійного виробника "ProCraft", відрізняється високою продуктивністю та оригінальним дизайном. Модель оснащена витривалим бензиновим двотактним двигуном об'ємом 52 см3 і потужністю 4200 Ватт, який здатен розвивати високі оберти ― 9000 об/хв.
Бензокоса ProCraft T4200 PRO має систему "Легкий Старт" для полегшеного запуску та фіксацію швидкості обертів двигуна, встановлену на рукоятці газу, це дозволяє зафіксувати швидкість обертання ножів або котушки з волосінню на необхідних для оператора обертах. Серед особливостей інструменту варто виділити: міцний хромований циліндр, металевий редуктор, високоборотний карбюратор з мідною голкою та посилену систему запалювання.
Коса має порівняно невелику вагу та оптимальну висоту штанги, що робить її використання максимально комфортним. Пристрій надійно фіксується на плечах за допомогою зручного ременя. Ергономічна двостороння рукоятка з пусковим важелем забезпечує просте керування бензокосою. Захисний кожух запобігає розкиданню в сторони скошеної трави, гілок і каменів.
Олива для двотактних двигунів Procraft має ряд переваг і особливостей, які роблять його відмінним вибором для змащування двотактних двигунів. По-перше, воно відповідає стандарту API TC, що забезпечує високу якість роботи, необхідну для 2-тактних двигунів. По-друге, полусинтетична формула забезпечує хороший баланс захисту і доступності, що робить його відмінним співвідношенням ціни та якості. Ще однією перевагою масла є те, що воно допомагає зменшити тертя та знос, що може продовжити термін служби вашого двигуна та запобігти дорогому ремонту. Крім того, воно допомагає знизити рівень викидів, що робить його більш екологічним.
В комплекті з мотокосою ProCraft T4200 PRO йде плечовий ремінь типу "рюкзак", високоякісна автоматична котушка та 3 фірмових металевих ножа Swissnox.
🌟 Основні переваги:
- Захист від перегріву
- Система "Легкий Старт"
- Хромований циліндр
- Знижений витрату пального
- Якісні ножі Swissnox
- Фіксатор обертів двигуна
- Захист від випадкового включення
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Потужний двотактний двигун 4200 Вт
- Високоборотний карбюратор з мідною голкою
- Посилена система стартера, виключає виривання шнура
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Цільна нероз'ємна штанга 28 мм з легкого та міцного алюмінію
🛠️ Характеристики:
- Потужність: 4200 Вт
- Число обертів холостого ходу: 9000 об/хв
- Вага: 8,0 кг
- Тип штанги: Нероз'ємна
- Тип запуску: Ручний
- Ширина скошуваної області: 415 мм
- Ємність паливного бака: 1.2 л
- Тип двигуна: Двотактний
- Робочий об'єм двигуна: 52 см³
- Рівень звукового тиску: LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності: LwA = 104 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Діаметр штанги: 28 мм
- Кількість зубців на валу штанги: 9 шт
- Довжина штанги: 150 см
📋Комплектація:
- Бензокоса ProCraft T4200 PRO
- Олива Procraft моторна 2-тактна 1 л
- 3-лопатевий ніж 1 шт.
- Зубчаста фреза з побідитовою напайкою 2 шт.
- Котушка з волосінню
- Мірний бак для змішування бензину з маслом, лійка
- Набір ключів
- Ремінь рюкзачного типу
- Інструкція з експлуатації
Інформація для клієнтів.
Гарантійне обслуговування на фірму прокрафт проводиться за наявності фіскального чеку, який наш магазин видає протягом кількох днів після отримання замовлення. Чек можна знайти в особистому кабінеті покупця, на електронній пошті або також можемо продублювати його у чат або месенджер (Viber, Telegram) за зверненням клієнта. Дякую за розуміня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |











