Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1920 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 820 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5570 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |











