Акумуляторний лобзик безщітковий Worcraft CJS-S20LiB
📌 Короткий опис
Акумуляторний безщітковий лобзик WORCRAFT CJS-S20LiB — надзвичайно потужний електролобзик для швидкого розпилювання пиломатеріалів товщиною до 135 мм. Регулювання частоти ходу штока та наявність кількох режимів маятникового ходу забезпечують точну та швидку роботу, дозволяючи розпилювати найрізноманітніші матеріали. Модернізована форма корпусу полегшує контроль напрямку пиляння та знижує навантаження на руки користувача.
Безщітковий двигун застосовується в моделях з підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дозволяє знизити витрату заряду батареї до 50% у порівнянні з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий мотор відрізняється зниженим нагрівом і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень. Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби. При правильній експлуатації він може працювати в 2-3 рази довше за колекторні аналоги.
Акумуляторна лінійка ONE FOR ALL. В асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для найрізноманітніших робіт по дому та саду, а також професійних завдань різної складності.
Чотири типи батарей високого класу, ємністю 2.0, 4.0, 6.0 та 8.0 А·год, які підходять до кожного інструменту з лінійки, та три види зарядних станцій: базова, швидка або двослотна — це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально тривалим терміном експлуатації.
- Індикатори на корпусі батареї дозволяють відстежувати рівень заряду.
- 500 циклів повного заряду/розряду батареї.
- 4 ступені захисту акумуляторних батарей: від перерозряду, перезаряду, перегріву та короткого замикання.
- Розумний контроль поетапної зарядки контролером плати управління батареї.
Зарядні пристрої мають високий струм заряджання та підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення — це дозволяє максимально прискорити процес заряджання без шкоди для терміну служби батарей.
Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою.
🌟 Основні переваги:
- Потужний двигун з регулюванням швидкості.
- Чотири рівні регулювання маятникового ходу.
- Різання під кутом до 45° вправо та вліво з кроком 15°.
- Незалежність від розетки.
- Ергономічний корпус з прогумованими елементами.
- Система швидкої зміни та фіксації кута нахилу пиляльної платформи.
- Дворежимна функція видалення пилу.
- LED-підсвітка.
- Система швидкої заміни пиляльного полотна.
- Низький рівень вібрацій.
- Ефективна система охолодження.
- Тривалий термін служби.
- Ударостійкий корпус з армованого ABS-пластику.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Акумулятор ONE FOR ALL
- Акумуляторна батарея: Li-ion
- Напруга, В: 20
- Тип двигуна: Безщітковий
- Різання під кутом (вправо/вліво), °: ±45
- Глибина пропилу в дереві, мм: 135
- Глибина пропилу в металі, мм: 10
- Функція видалення пилу: є
- Частота ходу штока, ход/хв: 800-3800
- Гарантія, міс: 24
- Вага нетто/брутто, кг: 1,7/1,9
📋 Комплектація:
- Акумуляторний лобзик Worcraft CJS-S20LiB
- Пиляльне полотно
- Адаптер для пилососа
- Бічна лінійка (паралельний упор)
- Пластина для запобігання розриву волокон деревини
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пакувальна коробка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Worcraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3800 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Здувши тирси | Так |
| Підключення пилозбірника / пилососа | Так |













