Кутова шліфувальна машина Mächtz MAG-18/1970 VS
📌 Короткий опис
Болгарка Mächtz MAG-18/1970 VS – потужна та витривала болгарка, чудово справляється з абразивним очищенням металоконструкцій і зварних швів, шліфуванням та різанням металу, бетону, каменю, кераміки та багатьох інших матеріалів.
Функція регулювання швидкості дозволяє якісно та ефективно виконувати різноманітні завдання, а кнопка фіксації пускової клавіші відіграє важливу роль під час тривалої роботи. Антиковзкі рукоятки забезпечують зручний хват та відмінну керованість інструментом, підвищуючи безпеку та дозволяючи виконувати завдання, що вимагають особливої точності.
Потужний двигун 1970 Вт у порівнянні з аналогічними моделями. Оптимальний розмір диска 180 мм підійде як для складних робіт, так і для завдань, що вимагають акуратного підходу. Регулювання швидкості обертання 4000-8000 об/хв дозволяє вибрати оптимальні параметри для виконання різних завдань: різання, шліфування, очищення тощо. Ви зможете працювати з різними матеріалами та дисками різних типів.
🌟 Основні переваги:
- Наявність сервісних кришок дозволяє швидко замінювати вугільні щітки.
- Низький рівень вібрацій.
- Передня рукоятка може бути встановлена в одне з двох положень для більшого комфорту.
- Гумовий шнур відрізняється еластичністю та стійкістю до низьких і високих температур.
- Захисний кожух запобігає потраплянню осколків і часток абразиву та оброблюваного матеріалу.
- Електродвигун УШМ надійно захищений від будівельного пилу та міжвиткового замикання за допомогою багатошарового лакового покриття обмоток якоря та статора термостійким лаком.
- Міцний корпус з якісного ABS-пластику зі спеціальним складом.
- Загартовані сталеві шестерні знижують рівень шуму та вібрації під час роботи.
- Термостійке мастило збільшує термін служби інструменту.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву та продовжуючи термін служби.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Мережа
- Потужність, Вт: 1970
- Номінальна напруга, В: 220
- Регулювання швидкості: є
- Номінальна частота, Гц: 50
- Додаткова рукоятка: є
- Діаметр диска, мм: 180
- Посадковий діаметр диска, мм: 22,2
- Швидкість обертання, об/хв: 4000-8000
- Особливості: Регулювання обертів
- Довжина мережевого кабелю, м: 3
- Гарантія, міс: 24
- Вага нетто/брутто, кг: 3,9/4,2
📋Комплектація:
- Болгарка Mächtz MAG-18/1970 CVS
- Передня рукоятка
- Захисний кожух
- Гайковий ключ
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Упаковка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1970 Вт |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |











