Циркулярна пила Mächtz MCS‑1918
📌 Короткий опис
Циркулярна дискова електрична пила Mächtz MCS-1918 - чудово справляється з розпилюванням всіх типів листових пиломатеріалів. Плавне регулювання кута нахилу пильного диска до 50° та регулювання глибини пропилювання роблять інструмент максимально функціональним.
Потужний двигун 1900 Вт розвиває швидкість обертання 4500 об/хв при діаметрі диска 185 мм. Це дозволяє справлятися з розпилюванням деревини товщиною до 60 мм. Регулювання сталевої опорної платформи дозволяє виставити кут розпилювання до 50°, а також фіксувати обрану глибину занурення пильного диска. Система пиловідведення зберігає робоче місце в чистоті, підвищуючи безпеку під час роботи, і зменшує час на прибирання, підвищуючи продуктивність. Можливість вибору кута розпилювання заготовки в діапазоні від 0° до 50°.
Механізм фіксації глибини занурення диска для отримання гладкої кромки. Пильний диск по дереву з параметрами 185 мм × 20 мм × 24 зуби забезпечить швидкий і точний різ з мінімальним відхиленням в будь-якому типі деревини. Паралельний упор підвищує точність різу.
🌟 Основні переваги:
- Інструмент чудово збалансований, впевнено управляється двома руками.
- Прорезинені рукоятки для зручності роботи і запобігання ковзанню в руці дозволяють виконувати розпилювання з максимальною точністю.
- Низький рівень вібрацій.
- Міцний корпус з високоякісного армованого ABS-пластику запобігає пошкодженню внутрішніх елементів при випадковому ударі або падінні.
- Багатошарове покриття обмоток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від шкідливого впливу абразивних частинок пилу та міжвиткового замикання.
- Поліпшені шестерні з легованої сталі забезпечують зниження шуму та вібрацій під час роботи.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву та продовжуючи час безперервної роботи.
- Поліпшена термостійка мастило в редукторі.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Мережа
- Потужність, Вт: 1900
- Номінальна напруга, В: 220
- Глибина пиляння при 90°, мм: 65
- Глибина пиляння при 45°, мм: 44
- Кут нахилу пильного диска: 0 ° - 50 °
- Діаметр диска, мм: 185
- Посадковий діаметр диска, мм: 20
- Швидкість обертання, об/хв: 4500
- Довжина мережевого кабелю, м: 2
- Гарантія, міс: 24
- Вага нетто/брутто, кг: 3,7/4,5
📋Комплектація:
- Циркулярна пила дискова електрична Mächtz MCS-1918
- Паралельний упор
- Пильний диск
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковочна коробка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 50 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |












