Акумуляторний безщітковий шуруповерт Worcraft CHD-S20LiBH
📌 Короткий опис
Надпотужний безщітковий шуруповерт WORCRAFT CHD‑S20LiBH — високий крутний момент 100 Нм дозволяє свердлити отвори в деревині діаметром до 60 мм, а функція удару робить можливим навіть буріння бетону. Міцний металевий патрон надійно фіксує насадки з діаметром хвостовика до 13 мм. Посилена додаткова рукоятка з кронштейном робить роботу безпечною та комфортною.
Безщітковий двигун застосовується в моделях з підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дозволяє знизити витрату батареї до 50% порівняно з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий мотор відрізняється зниженим нагрівом і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень. Безщітковий двигун не потребує обслуговування чи заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби. При правильній експлуатації він здатний прослужити в 2-3 рази довше колекторних аналогів.
Режими роботи:
- Режим "Свердління" відмінно підходить для роботи з деревом, пластиком або металом.
- Режим "Буріння з ударом" дозволяє швидше справлятися зі свердлінням цегли чи бетону.
- Режим "Закручування/відкручування" з використанням обмежувальної трещотки захистить оброблювану заготовку від пошкоджень.
- Функція "Реверс" для зміни напрямку обертання допоможе безпечно вийняти насадку.
- Двошвидкісний редуктор:
- 1-й режим (0-500 об/хв) для закручування і відкручування шурупів та болтів.
- 2-й режим (0-2000 об/хв) для свердління різних матеріалів.
- Швидкість обертання регулюється силою натискання на пускову кнопку, що дозволяє акуратніше працювати з крихкими матеріалами.
Акумуляторна лінійка ONE FOR ALL. У асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для різноманітних комплексів робіт по дому та саду, а також професійних завдань різної складності. Чотири типи батарей високого класу ємністю 2.0, 4.0, 6.0 і 8.0 А·год, які підходять до кожного інструменту з лінійки, і три види зарядних станцій: базова, швидка або двослотна — це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально довгим терміном служби.
- Індикатори на корпусі батареї дозволяють відстежувати рівень заряду.
- 500 циклів повного заряду/розряду батареї.
- 4 ступені захисту акумуляторних батарей: від переразряду, перезарядження, перегріву та короткого замикання.
- Розумний контроль етапної зарядки контролером плати управління батареєю.
Зарядні пристрої мають високий ток зарядки та підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення — це дозволяє максимально прискорити процес зарядки без шкоди для терміну служби батарей.
Шуруповерт WORCRAFT CHD-S20LiBA поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
🌟 Основні переваги:
- Без АКБ та ЗУ
- Безщітковий двигун
- Ергономічний дизайн
- Резинові накладки на корпусі та рукоятці
- Металевий одномфтовий кулачковий патрон з функцією блокування
- Низький рівень вібрацій.
- Яскраве LED-підсвічування робочої зони.
- Ударопрочний корпус з якісного армованого ABS-пластика.
- Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
- Металевий патрон з підвищеним ресурсом.
- Підшипники з легованої сталі.
- Поліпшена термостійка змазка.
- Посилена додаткова рукоятка з кронштейном робить роботу безпечною та комфортною.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Акумулятор ONE FOR ALL
- Акумуляторна батарея: Li-ion
- Напруга: 20 В
- Розмір патрона: 1,5-13 мм
- Тип двигуна: Безщітковий
- Ступені крутного моменту: 18+1+1
- Кількість швидкостей: 2
- Максимальний крутний момент: 100 Нм
- Швидкість обертання: 0-500 / 0-2000 об/хв
- LED-підсвітка: є
- Перемикач швидкостей: є
- Функція удару: є
- Функція блокування шпинделя: є
- Регулятор швидкості з функцією миттєвої зупинки: є
- Гарантія: 24 міс
- Вага (нетто/брутто): 1,8 / 2,0 кг
📋Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний WORCRAFT CHD‑S20LiBH
- Кліпса для кріплення на поясі
- Передня рукоятка з кронштейном фіксації
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковочна коробка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 100 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |














