Шуруповерт акумуляторний безщітковий Worcraft CHD-S20LiBH Кейс XCUBE Дві швидкості АКБ 20 В 4.0 Ач ЗП





Акумуляторний безщітковий шуруповерт Worcraft CHD-S20LiBH
📌 Короткий опис
Надпотужний безщітковий шуруповерт WORCRAFT CHD‑S20LiBH — високий крутний момент 100 Нм дозволяє свердлити отвори в деревині діаметром до 60 мм, а функція удару робить можливим навіть буріння бетону. Міцний металевий патрон надійно фіксує насадки з діаметром хвостовика до 13 мм. Посилена додаткова рукоятка з кронштейном робить роботу безпечною та комфортною.
Безщітковий двигун застосовується в моделях з підвищеними вимогами до надійності та продуктивності. Він забезпечує більший ККД, що дозволяє знизити витрату батареї до 50% порівняно з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий мотор відрізняється зниженим нагрівом і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень. Безщітковий двигун не потребує обслуговування чи заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби. При правильній експлуатації він здатний прослужити в 2-3 рази довше колекторних аналогів.
Комбінована система XCUBE – це зручне та надійне рішення для зберігання вашого інструменту. Ящики можна складати один на одного з можливістю фіксації між собою за допомогою спеціальних бокових кліпс. Сумісність з іншими ящиками серії XCUBE, а також із платформою для перевезення XCUBE200. Використання ящиків разом із платформою XCUBE200 робить транспортування більш зручним завдяки гумовим колесам.
Режими роботи:
- Режим "Свердління" відмінно підходить для роботи з деревом, пластиком або металом.
- Режим "Буріння з ударом" дозволяє швидше справлятися зі свердлінням цегли чи бетону.
- Режим "Закручування/відкручування" з використанням обмежувальної трещотки захистить оброблювану заготовку від пошкоджень.
- Функція "Реверс" для зміни напрямку обертання допоможе безпечно вийняти насадку.
- Двошвидкісний редуктор:
- 1-й режим (0-500 об/хв) для закручування і відкручування шурупів та болтів.
- 2-й режим (0-2000 об/хв) для свердління різних матеріалів.
- Швидкість обертання регулюється силою натискання на пускову кнопку, що дозволяє акуратніше працювати з крихкими матеріалами.
Акумуляторна лінійка ONE FOR ALL. У асортименті акумуляторної лінійки вже представлено понад 100 видів інструментів для різноманітних комплексів робіт по дому та саду, а також професійних завдань різної складності. Чотири типи батарей високого класу ємністю 2.0, 4.0, 6.0 і 8.0 А·год, які підходять до кожного інструменту з лінійки, і три види зарядних станцій: базова, швидка або двослотна — це можливість підібрати оптимальний комплект для ваших цілей.
Батареї найвищого класу ефективності А+++ з максимально довгим терміном служби.
- Індикатори на корпусі батареї дозволяють відстежувати рівень заряду.
- 500 циклів повного заряду/розряду батареї.
- 4 ступені захисту акумуляторних батарей: від переразряду, перезарядження, перегріву та короткого замикання.
- Розумний контроль етапної зарядки контролером плати управління батареєю.
Зарядні пристрої мають високий ток зарядки та підвищений ККД завдяки імпульсному джерелу живлення — це дозволяє максимально прискорити процес зарядки без шкоди для терміну служби батарей.
До комплекту набору WORCRAFT XCUBE004 входять: Акумуляторний безщітковий шурупокрут CHD-S20LiBH, Зарядний пристрій CLC-20V-2.4HB, Акумуляторна батарея CLB-20V-4.0H з лінійки ONE FOR ALL на 4 ампер години. Міцний кейс із якісного пластику вирізняється поліпшеною ергономікою та стійкістю. Розмір кейса 44.5x32x17 см.
🌟 Основні переваги:
- Без АКБ та ЗУ
- Безщітковий двигун
- Ергономічний дизайн
- Резинові накладки на корпусі та рукоятці
- Металевий одномфтовий кулачковий патрон з функцією блокування
- Низький рівень вібрацій.
- Яскраве LED-підсвічування робочої зони.
- Ударопрочний корпус з якісного армованого ABS-пластика.
- Високоякісний двошвидкісний планетарний редуктор зі сталевими шестернями.
- Металевий патрон з підвищеним ресурсом.
- Підшипники з легованої сталі.
- Поліпшена термостійка змазка.
- Посилена додаткова рукоятка з кронштейном робить роботу безпечною та комфортною.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Акумулятор ONE FOR ALL
- Акумуляторна батарея: Li-ion
- Напруга: 20 В
- Розмір патрона: 1,5-13 мм
- Тип двигуна: Безщітковий
- Ступені крутного моменту: 18+1+1
- Кількість швидкостей: 2
- Максимальний крутний момент: 100 Нм
- Швидкість обертання: 0-500 / 0-2000 об/хв
- LED-підсвітка: є
- Перемикач швидкостей: є
- Функція удару: є
- Функція блокування шпинделя: є
- Регулятор швидкості з функцією миттєвої зупинки: є
- Гарантія: 24 міс
- Вага (нетто/брутто): 3 / 3,2 кг
📋Комплектація:
- Акумуляторний безщітковий шуруповерт CHD-S20LiBH
- Акумуляторна батарея CLB-20V-4.0H
- Зарядний пристрій CLC-20V-2.4HB
- Кейс
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 100 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |









