Акумуляторний шуруповерт Worcraft CD-20LiP
📌 Короткий опис
Акумуляторний шуруповерт Worcraft CD-20LiP – це універсальний інструмент для професійного та побутового використання. Призначений для закручування та відкручування шурупів і гвинтів під час монтажних, оздоблювальних, будівельних та слюсарних робіт. Також шуруповерт можна використовувати для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та синтетичних матеріалах.
Надійний металевий патрон дозволяє швидко і надійно зафіксувати оснащення, а муфта регулювання крутного моменту дозволяє більш акуратно працювати з крихкими матеріалами. Продуктивний двигун, що має напругу 20 В, забезпечує крутний момент 35 Нм. Наявність функції удару розширює сферу застосування інструменту та дозволяє використовувати його як перфоратор. Розмір патрона 0,8-10 мм. Ємність акумулятора 1,5 А·год.
Режими роботи:
- Два швидкісні режими:
- Перший забезпечує максимальний крутний момент (0 - 450 об/хв)
- Другий (0 - 1550 об/хв) для операцій свердління
- Функція удару дозволяє легко свердлити отвори в бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалах.
- Функція завинчування з регулюванням крутного моменту (21+3 ступеня).
Акумуляторний шуруповерт Worcraft CD-20LiP у комплекті з двома акумуляторами, штекерним зарядним пристроєм і набором оснащення в міцному пластиковому кейсі.
🌟 Основні переваги:
- У комплект входять дві компактні Li-ion батареї і зарядний пристрій.
- Відсутність ефекту пам'яті і саморозряду батарей продовжить термін служби і час роботи акумуляторів.
- Час зарядки батареї складає всього 1 годину.
- Тормоз вибігу – миттєва зупинка обертання патрона при відпусканні пускової клавіші.
- Пластиковий кейс полегшує транспортування і спрощує зберігання інструменту.
- Низький рівень вібрацій.
- Яскрава LED підсвітка робочої зони.
- Два підшипники на валу знижують вібрацію і люфт патрона і продовжують термін служби виробу.
- Міцний корпус з якісного ABS пластику.
- Надійний редуктор з високоміцного сплаву.
- Підшипники з легованої сталі.
- Поліпшена термостійка мастило.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін роботи.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Акумулятор
- Акумуляторна батарея: Li-ion
- Напруга: 20 В
- Розмір патрона: 0,8-10 мм
- Ступені крутного моменту: 21+3
- Кількість швидкостей: 2
- Максимальний крутний момент: 35 Нм
- Швидкість обертання: 0-450 / 0-1550 об/хв
- Функція удару: є
- Гарантія: 24 міс
- Вага (нетто/брутто): 1,0 / 2,8 кг
📋Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний WORCRAFT CD-20LiP
- 6 біт і 6 свердлів
- Адаптер
- Акумуляторна батарея 2 шт
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1550 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 35 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |














