Перфоратор Worcraft RH15-32X
📌 Короткий опис
Перфоратор WORCRAFT RH15-32X – це надійний і функціональний інструмент із довговічними механізмами. Три режими роботи та регулювання швидкості обертання дозволяють налаштувати перфоратор для виконання найрізноманітніших завдань, а патрон із системою фіксації SDS-Plus дає можливість використовувати будь-яку оснастку, що розширює сферу застосування перфоратора.
Двигун потужністю 1,5 кВт і енергія удару 4 Дж дозволяють легко виконувати демонтажні, бурильні та свердлильні роботи різної складності. Три режими роботи дають змогу використовувати перфоратор як дриль або відбійний молоток. Регулювання швидкості обертання дозволяє налаштувати необхідні оберти для роботи з різними матеріалами. Патрон зі стандартом фіксації SDS-Plus дозволяє використовувати різні бури та коронки для роботи з усіма типами будівельних матеріалів, а також міксерні насадки для замішування будівельних сумішей.
🌟 Основні переваги:
- Зручна робота в будь-якому положенні завдяки можливості регулювання передньої рукоятки - 360°.
- Антивібраційна система дає можливість довше працювати без відчуття втоми.
- Впевнений контроль операцій завдяки хорошому балансуванню.
- Гумові накладки рукояток запобігають вислизанню інструмента, що дозволяє виконувати роботу точніше і безпечніше.
- Міцний корпус із якісного ABS-пластику захищає внутрішні елементи від пошкоджень при випадкових ударах або падінні інструмента, а також забезпечує стабільність розташування вузлів перфоратора протягом усього терміну служби.
- Потужний і витривалий ударний механізм.
- Ефективна система охолодження відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріву і продовжуючи термін безперервної роботи.
- Довговічні підшипники із легованої сталі для максимального терміну служби перфоратора.
- Покращене термостійке мастило.
🛠️ Характеристики:
- Джерело живлення: Мережа
- Напруга: 220 В
- Швидкість обертання: 0-950 об/хв
- Кількість ударів: 4300 уд/хв
- Енергія удару: 4 Дж
- Бури в комплекті: 8x150 мм, 10x150 мм, 12x150 мм
- Система фіксації: SDS-plus
- Потужність: 1500 Вт
- Діаметри бурів при бурінні: суцільні бури 4-32 мм, порожнисті коронки до 80 мм
- Довжина мережевого кабелю: 2 м
- Гарантія: 24 міс
- Вага (нетто/брутто): 5,1 / 7,5 кг
📋Комплектація:
- Перфоратор WORCRAFT RH15-32X
- Передня рукоятка
- Бури Ø8 мм, Ø10 мм, Ø12 мм
- Точковий різець (піка)
- Плоский різець (зубило)
- Ємність із маслом
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Вага | 5.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 80 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |












