Бензинова коса Stromo SRM-520
📌 Короткий опис
Бензокоса STROMO SRM-520 ― чудовий вибір для догляду за газоном, парком, а також вона з легкістю справляється навіть з найжорсткішою і густою травою, бур'яном, чагарниками. Ця модель оснащена надійним бензиновим двигуном об'ємом 43 см³, який відрізняється низьким рівнем шуму під час роботи та низьким споживанням палива на максимальних обертах. Завдяки великій потужності ця мотокоса легко справляється з великими обсягами робіт, зокрема й із заготівлею сіна. Висока швидкість роботи різального інструменту забезпечує швидку обробку великих площ трави.
Якісний карбюратор і хромований циліндр забезпечують надійну роботу інструменту. Пряма штанга та металевий вал дозволяють витримувати тривалі навантаження. Захисний кожух оберігає ноги користувача від потрапляння в робочу зону різального інструменту. Антивібраційна система нового покоління значно знижує вібрацію та навантаження.
Бензиновий триммер STROMO SRM-520 стане чудовим вибором як для побутового, так і для професійного використання. У комплекті до цієї бензокоси йдуть одразу три різальних інструменти: косильна котушка з мотузкою для скошування м'якої трави та невеликих бур'янів; 3-лопатевий ніж для зрізання рослин з товстим стеблом: очерету, лопухів тощо; 40-зубий ніж з твердосплавними напайками, за допомогою якого можна різати кукурудзу та дрібний чагарник.
🌟 Основні переваги:
- 3 насадки в комплекті
- Праймер (підкачка пального)
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Оцинковані циліндри двигуна
- Повністю металевий редуктор
- Захист від перегріву та випадкового ввімкнення
- Потужний двотактний двигун
- Посилена система стартера, що виключає виривання шнура
- Рюкзачний професійний ремінь з підтримкою для спини
- Посилена поршнева група
🛠️ Характеристики:
- Тип двигуна: Бензиновий, 2-х тактний
- Тип охолодження: Повітряне
- Об'єм двигуна: 43 см³
- Макс. оберти двигуна: 9000 об/хв
- Максимальний діаметр різального ножа: 254 мм
- Максимальний діаметр різу котушкою: 415 мм
- Об'єм паливного бака: 1,2 л
- Вага: 6,5 кг
📋Комплектація:
- Бензинова коса Stromo SRM-520
- Автоматична котушка
- Диск - 40Т, диск 3Т
- Захисний кожух
- Ремінь-рюкзак
- Посібник з експлуатації
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
Інформація для клієнтів.
Гарантійне обслуговування на фірму Procraft проводиться за наявності фіскального чеку, який наш магазин видає протягом кількох днів після отримання замовлення. Чек можна знайти в особистому кабінеті покупця, на електронній пошті або також можемо продублювати його у чат або месенджер (Viber, Telegram) за зверненням клієнта. Дякую за розуміня!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | Т-подібна |




