Акумуляторний безщітковий ударний гайковерт Redbo OAW-20/500PBL 1800/2200/2600 об хв 2 АКБ 20 В 4 Ач





Акумуляторний безщітковий ударний гайковерт Redbo OAW-20/500PBL
📌 Короткий опис
Гайковерт безщітковий акумуляторний ударний Redbo OAW-20/500PBL застосовується для закручування і відкручування жорстких різьбових з'єднань. Багато хто плутає ударний гайковерт з звичайним шуруповертом, однак він призначений для дещо інших функцій: для закручування-розкручування болтів і гайок (жорстких різьбових з'єднань).
Гайковерт Redbo OAW-20/500PBL — лінійка професійного інструменту.
🌟 Основні переваги:
- Енергоефективний безщітковий двигун
- Підсвітка
- Потужний акумулятор
- Акумулятор ємністю 4 а/ч
- Три режими обертів
- 100% мідна обмотка електродвигуна
- Захист від короткого замикання
- Індикатори робочих параметрів і заряду акумулятора на гайковерті та додатково на акумуляторі
🛠️ Характеристики:
- Виробник: Redbo
- Режим інструменту: ударний
- Максимальний крутний момент: 500 Н∙м
- Акумулятор:
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Ємність акумулятора: 4 А∙ч
- Напруга акумулятора: 20 В
- Вага: 4 кг
- Ударний режим: Так
- Кількість швидкостей роботи: 3
- Реверс: Так
- Підсвітка робочої зони: Так
- Напруга акумулятора: 20В,
- Ємність акумулятора: 4 а/ч
- Кількість обертів: 1800/2200/2600
📋Комплектація:
- Акумуляторний безщітковий ударний гайковерт Redbo OAW-20/500PBL
- Акумулятор 4 Ач. – 2 шт
- Зарядний пристрій
- Посібник-інструкція
- Пластиковий кейс
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальний крутний момент | 500 H*m |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |






