Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий Redbo OLD-20PBL
📌 Короткий опис
Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий Redbo OLD-20PBL — це високоякісний інструмент, ідеально підходящий як для професійних, так і для побутових потреб. Завдяки своїй багатофункціональності та зручності використання, він стане незамінним помічником у будь-якій майстерні. Призначений для закручування, відгвинчування гвинтів і шурупів, свердлення отворів у різних конструкційних матеріалах (в тому числі металі, дереві, пластмасі тощо).
🌟 Основні переваги:
- Ударний
- Безщітковий двигун
- Захист двигуна від перевантажень
- 2-швидкісна планетарна передача
- Покращений швидкозажимний патрон
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Реверс
- Регулювання частоти обертів
- Регулятор обертів з плавним пуском
🛠️ Характеристики:
- Максимальний крутний момент: 50 Н∙м
- Ємність акумулятора: 4 А∙г
- Напруга акумулятора: 20 В
- Макс. число обертів холостого ходу:
- 1-а швидкість: 400 об/хв
- 2-а швидкість: 2000 об/хв
- Діаметр патрона, макс.: 13 мм
- Тип патрона: швидкозажимний
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Індикатор рівня заряду: на корпусі шуруповерта
- Кількість акумуляторів у комплекті: 1 шт.
- Вага інструменту: 1,7/3,1 кг
📋Комплектація:
- Дриль-шуруповерт акумуляторний ударний безщітковий Redbo OLD-20PBL
- 1 акумулятор
- Зарядний пристрій
- Набір біт
- Паспорт-інструкція
- Пластиковий кейс
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Redbo |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Литий алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |







