Акумуляторний безщітковий ударний гайкокрут Redbo OAW-20/200PBL
📌 Короткий опис
Гайкокрут безщітковий акумуляторний ударний Redbo OAW-20/200PBL використовується для загвинчування та відгвинчування жорстких різьбових з'єднань. Багато хто плутає ударний гайкокрут зі звичайним шуруповертом, але він призначений для інших функцій: закручування та відкручування болтів і гайок (жорстких різьбових з'єднань).
Гайкокрут Redbo OAW-20/200PBL — це професійний інструмент.
🌟 Основні переваги:
- Енергоефективний безщітковий двигун
- Електронний перемикач потужності крутного моменту
- Акумулятор великої ємності 4,0 А·год, літій-іонний (Lithium-ion) — сучасний акумулятор без ефекту пам’яті
- Функція удару (крутний момент)
- Плавне регулювання обертів
- Подвійний підшипник
- Реверс
- 100% мідна обмотка електродвигуна
- Захист від короткого замикання
- Функція підсвітки
- Індикатори робочих параметрів і заряду акумулятора на гайкокруті та на акумуляторі
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Redbo
- Живлення: від акумулятора
- Максимальний крутний момент: 200 Н∙м
- Швидкість холостого ходу: 0-2000 об/хв
- Ємність акумулятора: 4 А·год
- Напруга акумулятора: 20 В
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Патрон: універсальний ½ квадрат
- Вага інструмента: 1.5 кг
- Електронне регулювання частоти обертання: так
- Лампа точкового підсвічування: так
- Кількість акумуляторів у комплекті: 1 шт.
- Знімний акумулятор: так
- Поясний кріплення (гачок): так
- Блокування кнопки ввімкнення: так
- У комплекті кейс: так
📋Комплектація:
- Акумуляторний безщітковий ударний гайкокрут Redbo OAW-20/200PBL
- Акумулятор 4 А·год – 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Паспорт-інструкція
- Пластиковий кейс
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redbo |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 200 H*m |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |





