Акумуляторна дискова пила Redbo OCS-20/125BL
📌 Короткий опис
Професійна акумуляторна дискова пила Redbo OCS-20/125BL призначена для розпилювання дерева, деревно-стружкових плит (крім асбестосодержащих), фанери та подібних матеріалів, а також сайдингу, пластмас (при установці відповідного пильного диска).
Дискова акумуляторна пила Redbo OCS-20/125BL оснащена елементами ефективної системи ергономіки: зручна ручка з гумовими протиковзкими накладками, невелика вага інструмента, низький рівень вібрації. Корпус і опорна плита, виготовлені з міцного металу, забезпечують її надійність і міцність.
🌟 Основні переваги:
- Сучасний енергоефективний безщітковий двигун
- Регулювання кута і глибини пропилу
- Висока ємність акумулятора 4,0 А·год
- 100% мідна обмотка двигуна
- Прецизійна передача
- Індикатор заряду на акумуляторі і на корпусі пили
- Захист від перегріву
- Захист від ненавмисного включення
- Захисний кожух
- Прорезинена рукоятка
🛠️ Характеристики:
- Бренд: Redbo
- Живлення: від акумулятора
- Ємність акумулятора: 4 А·год
- Напруга акумулятора: 20 В
- Макс. частота обертання диска: 5800 об/хв
- Макс. діаметр диска: 125 мм
- Діаметр посадочного отвору пильного диска: 22,2 мм
- Розмір пильного диска: 125x22,23 мм
- Глибина пропилу (90°): 40 мм
- Глибина пропилу (45°): 29 мм
- Товщина пильного диска: 1,2 мм
- Вага інструмента: 2,7 кг
📋Комплектація:
- Акумуляторна дискова пила Redbo OCS-20/125BL
- Пильний диск 125x24Tx22,23x1,2 мм
- Акумулятор ємністю 4 А·год – 1 шт.
- Паралельний упор
- Шестигранний ключ для заміни диска
- Зарядний пристрій
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
🎖️Kwat (Kilowat) Вибір професіоналів🎖️
Вибираючи нас, ви робите ставку на якість та надійність. Наша компанія була визнана ТОП-продавцем року на порталі Prom.ua - це гарантія нашого високого рівня обслуговування.
Наші переваги:
🛠️ Широкий асортимент: від побутових інструментів до професійного обладнання. Ми надаємо вам інструменти для будь-яких завдань.
🎯 Якість: ми співпрацюємо тільки з перевіреними та шановними виробниками.
👥 Сервіс: наша команда професіоналів завжди готова допомогти у виборі товару та забезпечити швидку доставку.
💰 Ціна: ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найвигідніші умови. Постійні акції, знижки та спеціальні пропозиції роблять покупки ще більш привабливими.
🌟 Відгуки: ми пишаємося тим, що наші клієнти залишаються задоволеними і повертаються до нас знову і знову.
Вибираючи магазин інструменту Kwat, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відмінний сервіс!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Redbo |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 40 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |





