Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПОТУЖНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
- Двигун потужністю 1400 Вт допоможе впоратися з розмішуванням фарб, лаків, клеїв, будівельних розчинів і сумішей.
- Діаметр віночка 140 мм — оптимальний розмір для різних робіт.
- Наявність регулятора обертів і дві швидкості з різними діапазонами, 240-500/380-850 об./хв, сприяють м'якому зануренню вінчика в матеріал, знижуючи розбризкування.
- Вага 6,3 кг, різь шпинделя М14.
ЗРУЧНІСТЬ І КОМФОРТ РОБОТИ
- Плавний пуск запобігає ривкам приладу та розбризкуванню суміші на початку робочого процесу, продовжує термін експлуатації деталей.
- Додатковий віночок для швидкої роботи з різними сумішами.
- Міксер обладнаний двома ручками, завдяки чому виріб зручно та надійно лежить у руках, допомагає оператору зберігати стійке положення під час роботи.
- Гумовий мережевий шнур довговічний, не заламується.
- Фіксатор кнопки увімкнення необхідний для режиму тривалої роботи, позбавляє потреби тримати пускову клавішу весь час утримуючий і знижує навантаження на руки.
НАДІЙНІ, ДОВГОВІВНІ ПЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
- Багатошарове заливання обвиток якоря і статора термостійким лаком надійно захищає двигун від будівельного пилу та міжвиткового замикання.
- Корпус редуктора виготовлений із металу.
- Міцний корпус із якісного ABS пластику зі спеціальним складом.
- Покращені шестерні забезпечать зниження шуму та вібрації під час робіт.
- Термостійке мастило збільшить термін експлуатації інструмента.
- Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін роботи.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- міксер будівельний EM14-140;
- ключ 2 шт;
- віночок 2 шт.;
- инструкция;
- гарантійний талон.
*Комплектація й технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, у зв'язку з постійним вдосконаленням.
Зробити замовлення в нас просто

Зателефонуйте нам або залиште свою заявку на сайті.
→

Узгодьте всі деталі замовлення з нашим менеджером.
→

Внесіть передоплату або облатіть під час отримання.
→

Дочекайтеся доставки перевізником або самовивезенням.
Познайомимося?! Інтернет-магазин KWAT — це
![]() |
Магазин, який успішно веде свою діяльність із 2000 року та має заслужену повагу серед покупців. |
![]() |
Професійний сервіс. Ми намагаємося зробити все, щоб ви залишилися задоволені покупкою в нас і повертаємося знову. |
![]() |
Великий вибір інструментів, які можуть знадобитися для ремонту, спрощення побутових завдань, будівництва тощо. |
![]() |
Працюємо як інтернет-магазин, також у нас є фізичні магазини у Вінниці, маємо власний сервісний центр. |
Наші переваги в цифрах

20+ роківДиспірується реалізацією інструментів
2 500+найменувань інструментів


на зв'язку 24/7відправляємо замовлення впродовж 1-2 днів
30% нових клієнтів приходять до нас за рекомендаціями

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | M14 |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | Плавний пуск - є |
| Доставка/Оплата | Самовивіз із магазину уточнюйте у продавця; Самовивіз з Нової Пошти за тарифами перевізника; Кур'єром Нової Пошти за тарифами перевізника. |
| Ключові особливості | 2 і більше швидкості,Регулювання крутного моменту |
| Комплектація | міксер будівельний EM14-140, ключ 2 шт, насадки 2 шт, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна швидкість обертання | 240-500/380-850 об/хв |
| Потужність | 1400 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Міксер |










